Czeska Restauracja Zdrojowa | Kudowa-Zdrój

Odwiedzając Kudowę-Zdrój warto spróbować czeskiego jedzenia. Mamy w tym zakresie dwie możliwości: odwiedzić nieodległe przecież Czechy (własnym transportem lub autobusem jadącym z Kudowy-Zdroju co 2 godziny) albo skorzystać z oferty Czeskiej Restauracji "Zdrojowej". Każdy wybór gwarantuje satysfakcję.


Czeska Restauracja "Zdrojowa" jest restauracją z prawdziwego zdarzenia. Wielka sala, duże stoły, elegancki wystrój, ładnie ubrane kelnerki. Trochę ten gustowny obraz psuje muzyka – zbyt głośna, a do tego z repertuarem, którego raczej nie spodziewamy się usłyszeć w czeskim lokalu lub eleganckiej restauracji. Ale to rzecz gustu.

Jedzenie za to wyśmienite. Próbowaliśmy dań kuchni czeskiej (ponoć przygotowywanych przez czeskich kucharzy) – knedliki, gulasz, haluszki i oczywiście smażony ser... Wszystko bardzo dobre i ładnie podane. Wprawdzie czas oczekiwania jest dość długi, jednak po pierwsze – uprzedzono nas o tym, po drugie – naprawdę warto. Oczywiście poza daniami kuchni czeskiej są też inne, jeśli ktoś za kuchnią tą nie przepada. Ceny dan nie są najniższe, ale w zamian otrzymujemy spore porcje smacznego jedzenia.
Przyjemnie zaskakuje cena czeskiego piwa (6 zł). Wszystkim, którzy zgłodnieją w Kudowie-Zdroju, polecamy Czeską Restaurację "Zdrojową".


Restauracja Czeska Zdrojowa
Kudowa-Zdrój: ul. Słoneczna 1
codziennie od 12 do 22, w piątki i soboty do 23
50-60 miejsc, ogródek letni 20-30 miejsc

Publikowanie komentarza

1 Komentarze

  1. Zapowiada się smacznie. A czeskie piwo uwielbiam, ale rzadko piję ze względu na cenę - Kudowa Zdrój ma blisko do Czech, stąd pewnie niższe ceny :) Super!

    OdpowiedzUsuń