Aromaty | Wrocław

Nic tak pięknie nie ozdabia mieszkania, jak oryginalny obraz bądź wyszukany w gąszczu staroci ten jeden jedyny drobiazg z duszą. Aby wybrać właściwie, na spokojnie rozważyć i porównać możliwe opcje, potrzeba czasu. A jeśli do tego znajdzie się jeszcze filiżanka kawy lub herbaty, przepyszne ciasto i wygodna kanapa, cały proces na pewno będzie przyjemniejszy.

Jeśli na takie niespieszne zakupy macie ochotę, zapraszamy do galerio-kawiarni Aromaty, znajdującej się na wrocławskim Nadodrzu. Ta przytulna kawiarnia oferuje coś dla ducha i dla ciała. Są tutaj organizowane koncerty, wystawy i spotkania autorskie, podczas których można posłuchać interesujących brzmień lub podziwiać oryginalne dzieła. Można także po prostu przyjść na kawę. Miłośnikom małej czarnej polecamy duże americano, bo kawa jest po prostu przepyszna.

Ale oczywiście wszelkie wariacje kawowe są równie smaczne, a i dla tych, co wolą herbatę, znajdzie się co najmniej kilka różnych propozycji. I koniecznie trzeba spróbować ciasta, na przykład rozpływającej się w ustach szarlotki, którą mieliśmy okazję zjeść przy ostatniej naszej tam wizycie. Podobno najlepsza w mieście...

Będąc w Aromatach, nie sposób nie zachwycić się wystrojem, który właściwie w całości jest na sprzedaż! Od drobnych elementów biżuteryjnych przez bibeloty, wśród których dużo wazoników i porcelanowych figurek, po stylowe lampy i fotele. Są także obrazy i grafiki – można trafić na jedyne w swoim rodzaju cudeńko! Gorąco polecamy na szare jesienne dni i chłodne wieczory.
Wrocław: plac Stanisława Staszica 12, od poniedziałku do piątku od 10 do 19, w soboty i niedziele od 12 do 18