Regionalnie do domu | RegioBus | Wrocław

We Wrocławiu zaczyna robić się głośno o innowacyjnym, mobilnym sklepie ze zdrową żywnością pochodzącą z Dolnego Śląska. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto pragnie odżywiać się w sposób ekologiczny i wspierać regionalne, rodzinne przedsiębiorstwa z okolic Wrocławia.

RegioBus, bo o nim mowa, jest rozwinięciem konceptu sklepu stacjonarnego RegioFood promującego lokalnych dostawców, świeżą żywność i tylko naturalne produkty. Nie ma tutaj miejsca na konserwanty, sztuczne barwniki i wzmacniacze smaku – każdy z produktów podlega ścisłej selekcji, aby wybrać najwyższą jakość i gwarancję smaku prosto z natury.

RegioBus to mobilny sklep krążący po Wrocławiu i oferujący pełen asortyment sklepu stacjonarnego RegioFood. Można tu znaleźć wiele ciekawych smaków Dolnego Śląska: od świeżego pieczywa, poprzez naturalne wędliny i miody prosto z pasiek aż po napoje z grzybkiem herbacianym kombucha i wrocławski Dobry Materiał. Każdy znajdzie coś dla siebie – od tradycyjnych smaków po nowoczesne inspiracje.
RegioFood współpracuje z ponad 40 dostawcami z Dolnego Śląska, gdzie większość z nich to mali producenci i gospodarstwa. Można tu znaleźć między innymi soki z Maciejowego Sadu z Lutyni czy Owocy Lutyni, kiszonki od Sznajderów z Doliny Baryczy, ciasteczka wg przepisu z 1937 roku z wrocławskiej manufaktury Krasoń, jajka z gospodarstwa pod Trzebnicą, maliny spod Ślęży, wędliny od Urbanowskich z Bierutowa czy Sery Łomnickie z okolic Jeleniej Góry.

Ekologiczne uprawy, certyfikaty jakości i wyróżnienia w konkursach smaku tylko jedne z wielu atutów produktów od RegioFood. Wszyscy wiemy, że we Wrocławiu czas płynie szybciej i często nie wystarcza nam czasu na zakupy, szczególnie jeżeli sklep znajduje się w drugiej części miasta. Mobilny sklep jest rozwiązaniem tego problemu – sam przyjeżdża do klientów. Spotkacie go kilka razy dziennie, w różnorodnych lokalizacjach przy wrocławskich centrach biznesowych, galeriach handlowych i osiedlach.


Materiał powstał we współpracy z RegioFood.

Prześlij komentarz

0 Komentarze