Pizza kultowa | Stodoła | Srebrna Góra

Srebrna Góra to położona w otoczeniu Gór Sowich i Bardzkich, pomiędzy Nową Rudą a Ząbkowicami Śląskimi niewielka acz pełna uroku miejscowość. 
Spośród najciekawszych czekających na odwiedzających ją atrakcji wymienić należy z pewnością budowle i konstrukcje stanowiące pozostałość kolei zębatej, architekturę – w tym sakralną – miejscowości oraz, oczywiście, Twierdzę.

Mimo że niewielka, Srebrna Góra oferuje szereg przeróżnych możliwości spędzenia wolnego czasu, zwłaszcza dla miłośników aktywnego wypoczynku. Równie jednak ważne, jak propozycje spędzania urlopu, są możliwości biesiadowania, posiedzenia przy smacznym posiłku czy po prostu zjedzenia czegoś na obiad lub kolację.

W tym zakresie Srebrna Góra ofertę ma już nieco skromniejszą, jednak i tutaj coś się znajdzie. Jedną z opcji jest Stodoła. Znajdujący się przy ul. Kolejowej lokal z zewnątrz nie budzi zachwytu, zachęcamy jednak, by mimo niezbyt przekonującego pierwszego wrażenia zajrzeć do środka i zamówić pizzę.

Stodoła niegdyś była lokalem modnym, cieszyła oczy wystrojem, w którym było bardzo dużo pamiątkowych, dawnych przedmiotów. Dzisiaj wystrój jest nieco uboższy, ale ma swój urok. A pizza ze Stodoły jest w Srebrnej Górze swego rodzaju tradycją – nie można być w Srebrnej i nie zamówić pizzy z tego lokalu!
Włoscy mistrzowie i znawcy tej kuchni zapewne złapaliby się za głowy, bo pizza włoskich standardów nie spełnia, jednak jest smaczna. Zamówiliśmy jedną z bogatej oferty i zapewniamy, że nam smakowała.

Dodajmy, że w Stodole dawniej odbywały się przeróżne koncerty, czasami zabawy sylwestrowe i integracyjne. Jak jest teraz, nie wiemy – może Wy odwiedziliście i opowiecie nam, co dzieje się w jednym z srebrnogórskich kultowych miejsc?


Klub Stodoła
Srebrna Góra: ul. Kolejowa 13
od wtorku do niedzieli od 16 do 22
40-50 miejsc, ogródek letni 20-25 miejsc

Publikowanie komentarza

0 Komentarze